Ecovacs Microfiber Cleaning Clothes W-CC02-0005 For Winbot W1, W1 Pro
- TootjadEcovacs
- Mudel: W-CC02-0005
- Saadavus: 5
-
25€
Ecovacs Microfiber Cleaning Clothes W-CC02-0005 For Winbot W1, W1 Pro
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 40.00 mm |
| Brutokaal | 0.30 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 200.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 150.00 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.20 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100 g |
| Producer product family | Microfiber Cleaning Clothes |
| Producer product name | W-CC02-0005 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Ühilduvus | For Winbot W1, W1 Pro |
| WEEE maks | No |
Sildid: ecovacs microfiber cleaning clothes w-cc02-0005 for winbot w1, w1 pro, w-cc02-0005, ecovacs, tolmuimejad

